Akşener’e Yoğun İlgi

Akşener’e Yoğun İlgi

Akşener’e Yoğun İlgi
14 Şubat 2018 - 10:24

İYİ PARTİ Karabük İl Başkanlığının açılışı için kente gelen Meral Akşener’e, ilgi oldukça fazlaydı.

Kastamonu programı sonrası, Safranbolu’ya gelerek Şehit Ömer Bilal Akpınar’ın mezarını ziyaret eden Meral Akşener, daha sonra miting alanına geldi. Kendisini bekleyen Karabüklülere hitap eden Akşener, Karabük’e övgü dolu sözler söyledi. Akşener; "Karabük öyle bir şehirmiş ki, hepinizden Allah razı olsun. Şehidimizin cenaze töreninde tüm Türkiye’ye göstermiş olduğunuz birlik ve beraberlik örneği için hepinize teşekkür ediyorum. Sizin sergilediğiniz bu duruş, düşmana korku saldı, Mehmetçiğimize güç verdi. Bugün burada sizleri görünce Karabük’ün İYİ Partiyi bağrına bastığını görebiliyorum. Allah hepinizden razı olsun.” diye konuştu.

Daha iyi bir Türkiye için yola çıktıklarını dile getiren Akşener, konuşmalarına şöyle devam etti: "İYİ Parti konuşan, katma değer üreten, çocukların iş bulabileceği, umut edebileceği bir ülke için yola çıktı. 'Alternatif yok' diyorlar. Bu milletin kurduğu İYİ Parti, en önemli seçenektir, alternatiftir. Sizlerin takdiri ile biz hem iktidarı, hem cumhurbaşkanlığını alacağız. Kapı kapı gezip, yakınlarınızla konuşacaksınız, herkesle irtibat kuracaksınız ve İYİ Parti'ye oy isteyeceksiniz."

TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'na da işaret eden Akşener, "Allah askerlerimizi korusun. Bugün Afrin'deyiz. Şanlı ordumuzun, kahraman Mehmetçik'imizin arkasındayız, onların duacısıyız. Allah hiçbir ana kuzusunun ayağına taş değdirmesin. Zafer nasip etsin, sağ salim evlerine dönmelerini nasip etsin." diye konuştu.

Konuşmaların ardından İyi Parti Kurucu üyeleri ile birlikte il başkanlığı binasının açılış kurdelesini kesen Akşener, daha sonra partililerle ile görüşerek Karabük ile ilgili bilgiler aldı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum